FLEXIBLE

RELIABLE

LOYAL

Oferty pracy

 Zatrudnimy kierowców kat. C+E w Transporcie Międzynarodowym

Transport towarów po całej Unii Europejskiej

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • paszport/dowód osobisty
  • kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie oraz orzeczenie psychologiczne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

wszelkie informacje pod numerem telefonu + 48 602 274 255

Spedytor Międzynarodowy

Opis stanowiska:

· organizowanie transportów międzynarodowych ,planowanie tras, ustalanie warunków transportu

· obsługa klientów firmy i pozyskiwanie nowych

· utrzymywanie kontaktów ze stałym klientami

· stała współpraca z podwykonawcami

· przygotowanie raportów miesięcznych z wykonywanej pracy

· dbanie o bardzo wysoką jakość usług naszej firmy

Wymagania:

· Doświadczenie na stanowisku spedytora w poprzedniej firmie transportowej lub z branży

· Znajomość posługiwania się giełdami transportowymi

· Znajomość minimum jednego języka obcego Angielski lub Niemiecki

· Dobra organizacja pracy

· Sumienność, uczciwość, dyspozycyjność

· Wysoka Kultura osobista

Oferujemy:

· Umowę o prace na pełen etat

· Pracę z możliwością rozwoju zawodowego i awansu wraz z rozwojem firmy

· Bardzo wysoką premię uzależnioną od osiągnietych wyników

· Pracę w miłej atmosferze w młodym bardzo zgranym zespołem

· Indywidualne warunki umowy dla osób posiadających własną bazę klientów

CV prosimy składać na adres tomasz@utjurewicz.pl

Kontakt: Tomasz Jurewicz, Tel. +48 501 766 490

Usługi Transportowe Jarosław Adam Jurewicz

Kontakt:

tel  +48 (87) 564 22 79

tel. +48 (87) 567 09 97

kom. +48 501 766 490

fax: +48 (87) 567 09 97

e-mail: tomasz@utjurewicz.pl

Lokalizacja