Kariera

Od powstania firmy do dnia dzisiejszego udoskonalamy jakość oferowanych usług, świadczymy usługi solidnie i rzetelnie.

Tomasz Jurewicz

Zatrudnimy kierowców kat. C+E w Transporcie Międzynarodowym

Transport towarów po całej Unii Europejskiej

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • paszport/dowód osobisty
  • kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie oraz orzeczenie psychologiczne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

Wszelkie informacje pod numerem telefonu + 48 602 274 255

Spedytor Międzynarodowy

Opis stanowiska:

  • organizowanie transportów międzynarodowych ,planowanie tras, ustalanie warunków transportu
  • obsługa klientów firmy i pozyskiwanie nowych
  • utrzymywanie kontaktów ze stałym klientami
  • stała współpraca z podwykonawcami
  • przygotowanie raportów miesięcznych z wykonywanej pracy
  • dbanie o bardzo wysoką jakość usług naszej firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytora w poprzedniej firmie transportowej lub z branży
  • znajomość posługiwania się giełdami transportowymi
  • znajomość minimum jednego języka obcego Angielski lub Niemiecki
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, uczciwość, dyspozycyjność
  • wysoka Kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełen etat
  • pracę z możliwością rozwoju zawodowego i awansu wraz z rozwojem firmy
  • bardzo wysoką premię uzależnioną od osiągniętych wyników
  • pracę w miłej atmosferze w młodym bardzo zgranym zespołem
  • indywidualne warunki umowy dla osób posiadających własną bazę klientów

CV prosimy składać na adres tomasz@utjurewicz.pl
Kontakt: Tomasz Jurewicz, Tel. +48 501 766 490

Nasza flota

składa się z ciągników siodłowych i naczep produkowanych przez renomowanych producentów:
DAF | VOLVO | RENAULT | MAN | KORONE | KOGEL | SCHMITZ

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Stowarzyszenia Przewoźników Podlasia. Na życzenie klienta przewozy międzynarodowe wykonujemy pod osłoną karnetu TIR lub Gwarancji, a każdy przewożony towar objęty jest polisą ubezpieczeniową OCP o wysokości 300 000 EURO.

Referencje

Od powstania firmy do dnia dzisiejszego udoskonalamy jakość oferowanych usług. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, świadczą o tym poniższe referencje.

FF Fracht sp. z o.o.

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług jakie świadczy firma „Usługi Transportowe Jarosław Adam Jurewicz”. W ramach wspólnych działań spedycyjnych na pochwałę zasługuje rzetelność i fachowość. Firma spełnia nasze oczekiwania w zakresie terminowego wykonywania zleceń.

Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać Firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Na osobną pochwałę zasługuje całodobowy kontakt ze spedytorami, których pomoc i doświadczenie jest na wysokim poziomie.

Powyższe stanowi świetna wizytówkę Firmy. Liczymy na dalszą współpracę.